28 ianuarie 2008

Intorsatura zilei

Declaratie din partea presedintelui clubului nostru, dl. Marian Iancu
2008-01-28 20:56:20

"Am renuntat la transferarea lui Cristian Scutaru, care va ramane in continuare in cadrul clubului nostru si va juca sub forma de imprumut pana in vara la FCM Resita. Totodata, pentru persoanele de rea credinta care nu cunosc limba romana sau nu au interes sa o inteleaga, repet inca o data ca nu va pleca niciun titular pe care clubul se bazeaza in a-si indeplini obiectivul si nici vreun tanar jucator din cei nominalizati: Pantilimon, Luchin, Latovlevici, Popovici, Axente, Patras si, mai nou, Scutaru, cat si altii pe care-i vom nominaliza la un anumit moment, atunci cand echipa ii poate asimila. Repet, pe acestia ii declar netransferabili. Vom face demersuri mai departe pentru a incheia transferul lui George Blay. De altfel, acesta nu avea nimic in comun cu posibila plecare a lui Scutaru."

si in conformitate cu aceasta stire:

"Transferarea lui George Blay la Politehnica 1921 Stiinta Timisoara nu mai este de actualitate."

Ambele preluate de pe http://www.politimisoara.com/

Fie ce-o fi, iar apoi vom povesti.

Niciun comentariu :

Google+